Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/nejlevnejsi-filmy.cz/core/repository.php on line 20

Notice: Uninitialized string offset: 0 in /var/www/nejlevnejsi-filmy.cz/modules/products.php on line 460

Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/nejlevnejsi-filmy.cz/core/repository.php on line 201
BLU-RAY Film ~ KOLEKCE ALFRED HITCHCOCK (3 BD) ~ A. Perkins, S. Pleshette, T. Hedren, . Vera

BLU-RAY Film - KOLEKCE ALFRED HITCHCOCK (3 BD)

Psycho + Vertigo + Ptáci / KOLEKCE ALFRED HITCHCOCK (3 BD)

Kategórie:
kolekce
Réžie:
Hrají:
Délka:
355 minut
Zvuk:
český, anglický
Obraz:
16:9
Titulky:
české
Vyprodáno.
Běžná cena:
918 kč
Naše cena:
801 kč
Ušetříte:
13% (117 kč)

Bluray kolekcia obsahuje:

 

1. Psycho

Dosud nepřekonaná noční můra se po 50 letech vrací v úžasném vysokém rozlišení na Blu-ray, s dokonalým obrazem, mrazivým zvukem a spoustou bonusů. Vrcholné dílo mistra hororu Alfreda Hitchcocka ani po letech neztrácí nic ze svého strhujícího napětí. Anthony Perkins se představuje v roli podivínského Normana Batese, jehož starý temný dům a přilehlý motel rozhodně nejsou místa, kde by člověk toužil strávit klidný večer. Nikdo se o tom nepřesvědčí lépe než před spravedlností prchající Marion Crane (Janet Leigh), jejíž životní cesta se završí v proslulé scéně ve sprše motelového pokoje. Zatímco se po stopách Marion vydává nejprve soukromý detektiv (Martin Balsam) a poté i její sestra (Vera Miles), filmová hrůza a napětí postupně roste a graduje v děsivém závěru, ve kterém je tajemný vrah konečně odhalen.

Zvuk:

5.1 anglicky, Česky, polsky

Titulky:

České, polské

 

2. Vertigo

VERTIGO je zcela obnovená verze vyhledávané klasiky Alfreda Hitchcocka. Toto speciální ztvárnění má i částečně dokumentární charakter. Příběh se odehrává v San Francisku, James Stewart ztvárnil detektiva, který byl najatý, aby hlídal přítelovu ženu (Novak), která se stále pokouší o sebevraždu. Poté, co se mu ji úspěšně podaří zachránit před skokem do vody, zjistí, že je touto krásnou, problematickou ženou posedlý. VERTIGO je jeden z nejmrazivějších romantických filmů. Upoutají Vás fascinující záběry často vyhledávaných a proslulých míst San Franciska. Je to nefalšovaný, emocionální snímek, který stojí za to vidět víckrát.

Zvuk:

5.1 anglicky

2.0 česky

1.0 Portugalsky, maďarsky, španělsky, polsky, rusky, thajsky, turecky

Titulky:

České, anglické, portugalské, řecké, maďarské, španělské, polské, rumunské, ruské, turecké, thajské

 

3. Ptáci

Nic se svou čirou hrůzou nevyrovná filmu Ptáci, šokujícímu a nezapomenutelnému mistrovskému dílu, ve kterém létající přátelé Alfreda Hitchcocka rozpoutávají peklo. Když půvabná blondýnka Melanie Daniels (Tippi Hedren) přijíždí do městečka Bodega Bay, aby se pokusila získat přízeň starého mládence Mitche Brennera (Rod Taylor), z nevysvětlitelného důvodu na ni zaútočí racek. Během chvíle se nad městečkem začnou houfovat ohromná hejna ptáků, která s nebývalou agresivitou útočí na místní děti i dospělé. Mitch a Melanie brzy musí sami bojovat o holé životy. V jednom z nejděsivějších hollywoodských filmů o běsnícím přírodním živlu stojí proti smrtící přesile, kterou nelze vysvětlit, ani zastavit.

Zvuk:

1.0 Česky, portugalsky, maďarsky, španělsky, polsky, rusky, thajsky, turecky

5.1 anglicky

Titulky:

České, anglické, portugalské, řecké, maďarské, španělské, polské, rumunské, ruské, turecké, thajské

13.08.1899
Veľká Británia
04.04.1932
USA
31.01.1937
USA
Kontakt

info@niagara.sk
+421 918 994 093 (po-pá: 9:00 - 14:00)