Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/nejlevnejsi-filmy.cz/core/repository.php on line 20

Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/nejlevnejsi-filmy.cz/core/repository.php on line 201
BLU-RAY Film ~ James Bond: Sean Connery kolekce (6 Bluray) ~ S. Connery, C. Auger, G. Fröbe, A. Celi, U. Andress

BLU-RAY Film - James Bond: Sean Connery kolekce (6 Bluray)

James Bond: Sean Connery / James Bond: Sean Connery kolekce (6 Bluray)

Kategórie:
akční / dobrodružný / kolekce
Réžie:
Hrají:
Délka:
707 minut
Zvuk:
český 5.1, anglický 5.1
Titulky:
české, anglické
Poslední kus skladem
Běžná cena:
1781 kč
Naše cena:
1457 kč
Ušetříte:
18% (324 kč)

Bluray kolekcia obsahuje:

 

1. Dr. No

Keď na Jamajke záhadne zmizol agent MI6 John Strangways, na jeho vypátranie vyšlú agenta 007 Jamesa Bonda. Ten zisťuje, že Strangways bol na stope istému Dr. No, majiteľovi bane na blízkom ostrove Crab Key. Po tajnom príchode Bonda a Quarrela na ostrov stretnú krásku Honey. Bond, Honey a Quarrel utekajú pred prenasledovateľmi, ale Bond a Honey sú chytení a Quarrel je zabitý dračím tankom. Bond je potom s Honey uväznený v dúpäti Dr.No. Bondovi sa podarí uniknúť a v prestrojení preťaží jadrový reaktor pričom v jeho chladiacej vani utopí Dr.No. Nakoniec spoločne s Honey z ostrova uniknú.

 

2. Srdečné pozdravy z Ruska

Organizácia SPECTRE nastraží na Bonda pascu. Od ruskej šifrovateľky z Istanbulu príde na MI6 list v ktorom tvrdí že sa zaľubila do Bonda a preto chce dezertovať a priniesť ruský dešifrovací prístroj Lektor ale pod podmienkou že ju bude do Anglicka sprevádzať Bond. Napriek tomu že M aj Bond v tom videli jasnú pascu výzvu prijali. Bonda pri snahe odísť z Turecka s agentkou aj Lektorom čaká niekoľko nepríjemných situácií. SPECTRE však chce zneškodniť Bonda v Orient Exprese. Túto vraždu mal vykonať Donald Red Grant ktorý sa vydával za agenta MI6, to sa mu však nepodarilo a tak sa Bonda pokúsila zabiť v Benátkach Rosa Klebbová ani tej sa to však nepodarilo a tak Bond prinesie Lektor aj agentku v bezpečí do Anglicka.

 

3. Goldfinger

Málokterý zločinec na světě dokáže se zlatem to, čeho je schopen Auric Goldfinger. Zároveň nesnese, aby mu kdokoliv stál v cestě. James Bond mu sice překazí partičku karet, ale žena, kterou donutil aby mu pomohla, zemře. Také Agent 007 nemá při honičce s Goldfingerem šanci. Dostane se do rukou muže připravujícího útok na americkou základnu Fort Knox. Kupodivu zlato z pevnosti nechce ukrást, ale atomovým výbuchem jej na mnoho let znehodnotit. Zlato by totiž zůstalo šedesát let radioaktivní a nepoužitelné

 

4. Thunderball

Neznámý muž pronikne mezi osádku britského vojenského letadla, zneškodní ji a přistane na moři. Podaří se mu získat dvě atomové bomby pro muže, který je využije k vydírání Velké Británie. Požaduje do dvou dnů sto miliónů liber v diamantech. Bondovi nezbývá, než aby přerušil své léčení a vydal se pod mořskou hladinu, kam nebezpečný zločinec ukryl ukradené zbraně. Pro svoji výpravu samozřejmě získá půvabnou průvodkyni. Stejně jako v dalších dílech se ani v THUNDERBALLU nenechal Sean Connery při natáčení kaskadérských scén zastupovat.

 

5. Žiješ len dvakrát

James Bond se tajně vydává do Japonska, protože Zemi hrozí 3. světová válka. Z oběžné dráhy kolem planety totiž zmizela americká družice i s posádkou a stejný osud potká i kosmonauty ze Sovětského svazu. Ohrožuje to křehké vztahy mezi supervelmocemi. Agentu 007 nezbývá, než rozkrýt tajemství obří sopky. Málokterá země však skrývá pro cizího agenta tolik nejrůznějších nebezpečí jako Japonsko. Bond tentokrát pomoc místní půvabné ženy opravdu potřebuje.

 

6. Diamanty sú večné

Na trhu s diamanty vznikne podivná situace. Bondovi nezbývá než v Holandsku proniknout mezi pašeráky drahých kamenů a dostat se tak do blízkosti dvou mužů. Setkání s nimi však bylo doposud pro kohokoliv osudné. V Jihoafrické republice zabili zubaře, který kupoval kradené diamanty přímo od horníků, ale tím řetěz vražd nekončí. Také omráčený agent 007 se díky nim ocitne v rakvi. Zabijáci ho okamžitě pošlou v krematoriu do pece. Pro koho pracují?

25.03.1964
USA
25.08.1930
Veľká Británia
26.04.1941
Francúzsko
Kontakt

info@niagara.sk
+421 918 994 093 (po-pá: 9:00 - 14:00)