Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/nejlevnejsi-filmy.cz/core/repository.php on line 20

Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/nejlevnejsi-filmy.cz/core/repository.php on line 201
BLU-RAY Film ~ Lord of the Dance ~ M. Flatley
BLU-RAY Film - Lord of the Dance

BLU-RAY Film - Lord of the Dance

Lord of the Dance / Lord of the Dance

Kategórie:
3D filmy / hudební / muzikál
Réžie:
Hrají:
Délka:
96 minut
Zvuk:
český 5.1, anglický 5.1 DTS-HD
Obraz:
16:9, 2.35:1
Titulky:
anglické
Vyprodáno.
Běžná cena:
323 kč
Naše cena:
193 kč
Ušetříte:
40% (130 kč)

Mezinárodní trhák - Lord of the Dance- je zpět se zcela novou, úchvatnou show, která byla natočena živě v Dublinu a Londýně během vyprodané evropské tour 2011. Připravte se na ohromující zážitek plný vzrušení a vášně v ohromujícím stereoskopickém 3D provedení (pouze na BD).
V hlavní roli se představí tvůrce a irský tanečník Michael Flatley, který se poprvé k souboru Lord of the Dance připojil ve třinácti letech. Dechberoucí představení v novém oslnivém stylu s nejmodernějším osvětlením, zvláštními efekty a kostýmy, které nadchnou jak mladé, tak i starší obecenstvo.
Naskytne se vám nebývalá podívaná na představení Michaela Flatleye a exkluzivní pohled do zákulisí. Ocitnete se přímo v centru dění. Nenechte si proto ujít jedinečnou filmovou událost roku!

 

Bonusy:

  • Ze zákulisí Lord of the Dance
  • Vynechané scény
Kontakt

info@niagara.sk
+421 918 994 093 (po-pá: 9:00 - 14:00)