Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/nejlevnejsi-filmy.cz/core/repository.php on line 20

Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/nejlevnejsi-filmy.cz/core/repository.php on line 201
BLU-RAY Film ~ One Direction: This Is Us 3D ~ N. Horan, Z. Malik, L. Payne, H. Styles
BLU-RAY Film - One Direction: This Is Us 3D

BLU-RAY Film - One Direction: This Is Us 3D

One Direction: This Is Us 3D / One Direction: This Is Us 3D

Kategórie:
3D filmy / dokument / hudební
Réžie:
Hrají:
Délka:
89 minut
Zvuk:
anglický 5.1
Obraz:
1.85:1, 16:9
Titulky:
slovenské, české, anglické, litvianske, portugalské, srbské, poľské, bulharské, chorvátske, maďarské...
Vyprodáno.
Běžná cena:
729 kč
Naše cena:
242 kč
Ušetříte:
67% (487 kč)

Hudební 3D film o momentálně nejslavnější chlapecké popové skupině One Direction natočil Morgan Spurlock, tvůrce kultovního dokumentu Super Size Me. Fanoušky a hlavně fanynky této britské kapely čekají strhující záběry z koncertních pódií i ze zákulisí velkolepých show. Chybět nebude ani komorní pohled do soukromí pětice sympatických mladíků. Skupina One Direction v roce 2010 patřila mezi favority britské talentové soutěže X Factor, do které se mladíci přihlásili individuálně a ž v jejím průběhu vytvořili skupinu. Dnes patří pětice Niall, Zayn, Liam, Harry a Louis mezi největší hvězdy mezinárodní hudební scény, prodali na 30 miliónů desek a jejich zatím poslední album „Take Me Home" se umístilo na první příčce hitparád ve 37 zemích.

 

Bonusy:

PŮVODNÍ VERZE UVEDENÁ V KINECH + PRODLOUŽENÁ FANOUŠKOVSKÁ VERZE, KTERÁ OBSAHUJE 20 MINUT NOVÝCH ZÁBĚRŮ, ČTYŘI DOPLNĚNÉ PÍSNĚ A DALŠÍ!

ONE DIRECTION: THIS IS US nabízí působivý a detailní pohled na turné celosvětové hudební senzace poslední doby. Podnětný film, který je nabitý strhujícími záběry z koncertních pódií, vypráví podivuhodný příběh Nialla, Zayna, Liama, Harryho a Louise, jejichž raketový vzestup začal v jejich obyčejném rodném městě, pokračoval účastí v soutěži X-Factor a vyvrcholil koncertem ve slavné londýnské O2 aréně. Poslechněte si přímo od členů skupiny a sledujte jejich očima, co opravdu znamená být One Direction. Režie filmu se ujal Morgan Spurlock (SUPER SIZE ME), který společně se Simonem Cowellem, Adamem Milanem a Benem Winstonem snímek také produkoval.

Kontakt

info@niagara.sk
+421 918 994 093 (po-pá: 9:00 - 14:00)