Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/nejlevnejsi-filmy.cz/core/repository.php on line 20

Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/nejlevnejsi-filmy.cz/core/repository.php on line 201
DVD Film ~ Aneta Langerová - Pár míst - DVD/CD

DVD Film - Aneta Langerová - Pár míst - DVD/CD

Aneta Langerová - Pár míst - DVD/CD / Aneta Langerová - Pár míst - DVD/CD

Kategórie:
/ Hudební DVD
Réžie:
-
Hrají:
-
Délka:
0 minut
Zvuk:
český
Vyprodáno.
Běžná cena:
432 kč
Naše cena:
388 kč
Ušetříte:
10% (44 kč)

Rok vydání: 2012

Skladby:

DVD
1. Dokola
2. Podzim
3. Jsem
4. Pokušení
5. Jiný sen
6. Možná
7. Hříšná těla, křídla motýlí
8. Němá
9. Malá mořská víla
10. Poplach
11. Vzpomínka
12. Jedináček
13. V bezvětří
14. Den
15. Vysoké napětí
16. Voda živá
17. Stačilo říct
 
CD
1. Dokola
2. Podzim
3. Jiný sen
4. Možná
5. Hříšná těla, křídla motýlí
6. Malá mořská víla
7. Poplach
8. Vzpomínka
9. Jedináček
10. V bezvětří
11. Den
12. Vysoké napětí
13. Voda živá
14. Stačilo říct

 

Záznam dvou koncertů ze speciálního turné Anety Langerové! Dlouholetý sen jedné z našich nejoblíbenějších a nejoriginálnějších zpěvaček/skladatelek se konečně naplnil: stále pokračující šňůra vystoupení Pár míst spojila její písničky se smyčcovým triem. Skladby z jejích tří alb tak získaly další, někdy intimnější, jindy překvapivě ještě naléhavější rozměr.

Aneta (zpěv, kytara, kalimba), Jakub Zitko (klavír, kytara, zpěv), Veronika Vališová (housle, zpěv), Vladan Malinjak (viola, zpěv) a Dorota Barová (violoncello, zpěv) zahráli také dva koncerty v pražském Bio Oko. Výborné aranže byly doplněny promyšlenými pódiovými projekcemi, takže obrazové zdokumentování bylo opravdu namístě. V krátké podobě jako ČT Live a v kompletní na tomto DVD se jasně ukazuje, že i songy spíše baladicky zamyšlené dokáží udržet pozornost diváků po celých zaznamenaných 107 minut. Ty z nich vybrané dále výtečně fungují jako koncertní CD, tvořící druhou část tohoto digipakového balení.

Voda živá, Hříšná těla křídla motýlí, ale také Dokola, Podzim, Jsem, Možná, Malá mořská víla, Jedináček, Vzpomínka, Vysoké napětí, Stačilo říct a dalších šest písniček na DVD, navíc z televizního záznamu proměněných v audio podobu, jsou důkazem jedinečné kvality i atraktivity Anety s přáteli. Krásný dárek fanouškům i vzpomínka na prezidenta Havla, jemuž byly tyto dva koncerty v prosinci 2011 věnovány.

Kontakt

info@niagara.sk
+421 918 994 093 (po-pá: 9:00 - 14:00)